Schneider Electric PrismaSeT - LVS04403 - Polypact rögzített készülék, billenőkaros kapcsoló, 3P
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Linergy FC elosztóblokk kifejezetten a PrismaSeT P kapcsolószekrény-rendszerekhez készült, 650 mm szélességű szekrényekhez optimalizálva. A termék kiemelkedő rugalmasságot biztosít, hiszen kompatibilis a ComPact NSX100-160 és NSX250 sorozatú megszakítókkal, földzárlat-védelemmel vagy anélkül, valamint az INS250 és INV250 készülékekkel is. A függőlegesen szerelhető készülékek billenőkaros vagy közvetlen előlapra szerelt forgókaros vezérléssel működtethetők, így maximális rugalmasságot kínálva a tervezőknek és kivitelezőknek.
A termék műszaki paraméterei lenyűgözőek: 750 V AC névleges szigetelési feszültség, 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság, és akár 800 A névleges üzemi áram 40°C környezeti hőmérsékleten. Az LVS04403 elosztóblokk 50 kA csúcsáram-állósággal és 25000000 A²s I²t értékkel rendelkezik, ami kiemelkedő védelmet biztosít a rendszerben. A megengedett áramterhelhetősége hőmérsékletfüggő: 40°C-on 800 A, 60°C-on 725 A, míg 70°C-on 675 A. A csatlakozások tekintetében a betáplálás rugalmas sínek (fázis) segítségével történik, 32 x 6 mm-es méretben, a kimenetek pedig dugaszolható (fázis) kivitelűek, 4 kimenettel. A termék megfelel az IEC 61439-1 és IEC 61439-2 szabványoknak, valamint rendelkezik KEMA és ASEFA tanúsítványokkal, biztosítva a minőséget és a megbízhatóságot.
A Linergy FC elosztóblokk kompakt méretekkel rendelkezik: 440 mm hosszú, 132 mm magas és 235 mm mély, súlya mindössze 6 kg. Fekete színű kivitelben készül, ami jól illeszkedik a kapcsolószekrények belső környezetéhez. Ez az elosztóblokk a prefabrikált rugalmas csatlakozásoknak köszönhetően gyors és problémamentes telepítést tesz lehetővé a Linergy sínekhéz, minimalizálva az üzembe helyezési időt és maximalizálva a rendszer megbízhatóságát. A horizntális telepítési irány és a szerelőlapra történő rögzítés tovább egyszerűsíti a beépítést. A Schneider Electric Linergy FC elosztóblokk ideális választás olyan villamos szakemberek számára, akik megbízható, szabványos és könnyen telepíthető megoldást keresnek középfeszültségű elosztórendszereik kiépítéséhez.
Általános jellemzők
Termékcsalád: Linergy
Termék típusa: Eszköz tápadapter
Termék neve: Linergy FC
Tartozék / külön alkatrész kategória: Csatlakozó kiegészítő
Kompatibilitás: PrismaSeT PrismaSeT P szekrény
Mellékelt felszerelés: Előre gyártott rugalmas csatlakozás Linergy sínekhéz
Telepítési jellemzők
Telepítési leírás: Szekrény - szélesség 650 mm
Eszközök száma: 4 (3P)
Pólusok leírása: 3P
Telepített készülék típusok:
- ComPact: rögzített NSX250 földzárlat védelem nélkül - vezérlés: billenőkar - függőleges telepítés
- ComPact: rögzített NSX250 földzárlat védelemmel - vezérlés: billenőkar - függőleges telepítés
- ComPact: rögzített INS250 - vezérlés: közvetlen előlapi forgatókar - függőleges telepítés
- ComPact: rögzített INV250 - vezérlés: közvetlen előlapi forgatókar - függőleges telepítés
Szerelőelem: Szerelőlap
Telepítési irány: Vízszintes
Villamos jellemzők
[Ui] névleges szigetelési feszültség: 750 V AC
[Uimp] névleges lökőfeszültség: 8 kV
[Ie] névleges üzemi áram: 800 A 40 °C-on
[Ue] névleges üzemi feszültség: 690 V
[Ipk] névleges csúcsáram: 50 kA
I²t aktiváláskor: 25000000 A².s
Megengedett áram: 800 A 40 °C-on, 725 A 60 °C-on, 675 A 70 °C-on
Csatlakozók - kapcsok: Tápellátás: rugalmas sínek (fázis), 32 x 6 mm, Kimenő: dugaszolható (fázis), 4 kimenet
Szabványok: IEC 61439-1, IEC 61439-2
Fizikai jellemzők
Terméktanúsítványok: KEMA, ASEFA
Szettek mennyisége: 1-es szett
Hosszúság: 440 mm
Magasság: 132 mm
Mélység: 235 mm
Szín: Fekete
Termék adatok
Szélesség méret
255 mm
Hosszúság méret
455 mm
Magasság méret
150 mm