Schneider Electric PrismaSeT - LVS04683 - csatlakozó Linergy függ LGY/LGYE1600A 3P
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric LVS04683 egy professzionális réz csatlakozó a PrismaSeT P elosztószekrény-rendszerhez, amely kifejezetten a Linergy LGY/LGYE függőleges sínek és a Masterpact NT/NW megszakítók közötti 1600A terhelhetőségű, 3 pólusú összeköttetés biztosítására készült. Ez a kapcsolati megoldás kiemelkedő teljesítményt és megbízhatóságot nyújt nagy áramú ipari rendszerekhez és kritikus alkalmazásokhoz.
A Linergy LGY termékcsaládba tartozó csatlakozó kompatibilis a Masterpact NW08...16 sorozatú megszakítókkal, mind fix, mind kihúzható kivitelben, vertikális elhelyezésnél, alsó csatlakozással. A termék 650 mm szélességű szekrényekbe telepíthető, és tökéletesen integrálható a PrismaSeT rendszerbe. Az ASTA minősítéssel rendelkező termék az IEC 61439-1 és IEC 61439-2 szabványoknak megfelelően készül, garantálva a biztonságos működést a szekrényen belüli alkalmazásoknál.
A csatlakozó terhelhetősége 1600A névleges üzemi áram, ami lehetővé teszi a nagy teljesítményű rendszerek biztonságos kialakítását. A műszaki rajzot tekintve a csatlakozó pontos méretekkel rendelkezik: a termék főbb méretei 213 mm, 188 mm és 163 mm hosszúságban, 60 mm magasságban és 10 mm vastagságban. Ezek az adatok lehetővé teszik a rendszer precíz tervezését és kivitelezését. A csatlakozókészlet egy darab kapcsolóelemet tartalmaz, amely tartós és megbízható összeköttetést biztosít a nagy teljesítményű áramkörök esetén.
Schneider Electric PrismaSeT - LVS04683 -csatlakozó Linergy függ LGY/LGYE1600A 3P műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Linergy
Termék típusa: Csatlakozó
Terméknév: Linergy LGY
Rendszernév: PrismaSeT PrismaSeT P elosztószekrény, MasterPact MasterPact NW
Kategória: Csatoló tartozék
Szabványok: IEC 61439-2 (szekrényen belül), IEC 61439-1 (szekrényen belül)
Terméktanúsítványok: ASTA
Műszaki jellemzők
Szekrény-eszköz csatlakozás: Linergy LGY sínek
Pólusok: 3P
Telepítési leírás: Szekrény - szélesség 650 mm
Névleges üzemi áram [Ie]: 1600 A
Mennyiség készletenként: 1 darab
Méretek
A csatlakozó főbb méretei: 213 mm, 188 mm, 163 mm (hosszúság), 60 mm (magasság), 10 mm (vastagság)
Minden méret közelítő értéket jelent, mm-ben.
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
233,999999999999 mm
Magasság méret
95 mm