Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A műszaki paramétereket tekintve a szelep 7.28 cv (6.3 kvs) áramlási együtthatóval rendelkezik, a maximális nyomáskülönbség normál élettartam mellett 399.9 kPa. A 20 mm-es lökettel rendelkező lineáris mozgású szárszerkezet biztosítja a megbízható működést: a szár felfelé mozgása zárja az A portot és nyitja a B portot az AB felé. Az A port szivárgási osztálya IV-S1 (0.005%), ami kiváló zárási tulajdonságokat garantál. A V311T szelep kulcsfontosságú komponensei gondosan megválasztott anyagokból készülnek: a szelepház gömbgrafitos öntöttvasból (EN-JS 1030), a szelepszár rozsdamentes acélból (AISI 303), a dugó CW602N sárgarézből, a tömítések és ülékek EPDM (etilén-propilén-dién monomer) anyagból. Ez az anyagkombináció biztosítja a szelep hosszú élettartamát és megbízható teljesítményét a legkülönfélébb alkalmazási területeken.
Venta V311T Globe Valve műszaki adatok
Általános jellemzők
Terméktípus: Gömbszelep
Szelep konfiguráció: 3-járatú
Termékcsalád: Venta
Terméksorozat: V311T
Modell: V311T/20/6.3
Cikkszám: 7311729000
Méret és csatlakozás
Szelepcsatlakozás típusa: Rp belső menet
Szelepcsatlakozás mérete: Rp 3/4
Névleges átmérő: DN20
Testméret: 20 mm (3/4 in)
Csőméret: 20 mm
Műszaki paraméterek
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadékhőmérséklet: -20...120 °C
Áramlási együttható: 7.28 cv / 6.3 kvs
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Szabályozhatósági tartomány: Nagyobb mint 50:1
Löket hossza: 20 mm
Szár mozgása: Lineáris
Szárműködés: Szár fel zárja A-t és nyitja B-t az AB-hez
Szivárgási osztály: A port: IV-S1 osztály (0.005 %)
Folyadék kompatibilitás
Kompatibilis közegek: Víz, Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%
Max. nyomáskülönbség normál élettartam mellett: 399.9 kPa
Anyagok
Testanyag: Gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Dugó anyaga: CW602N sárgaréz
Ülék anyaga: A port: gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
B port: gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Szár anyaga: AISI 303 rozsdamentes acél
Bevonat anyaga: Sárgaréz
Száltömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Ülék tömítés anyaga: A port: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
B port: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Csomagolóanyag: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Célpiacok
Célrégiók: Európa, Ázsiai-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
193,999999999999 mm
Hosszúság méret
63 mm
Magasság méret
99 mm