Schneider Electric Spacial CRN - NSYCRN64200 - elosztószekrény teli ajtóval (600*400*200)
2 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric PanelSeT CRN sorozatba tartozó NSYCRN64200 kompakt elosztószekrény ideális megoldás villamos berendezések, vezérlőelemek és egyéb komponensek biztonságos elhelyezésére. Ez a többcélú, fali rögzítésű szekrény a 600×400×200 mm-es méretével tökéletes választás olyan ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol korlátozott a rendelkezésre álló hely, mégis szükség van magas szintű védelemre.
A PanelSeT CRN szekrény szerkezete rendkívül stabil: oldalai egyetlen hajtogatott elemből készültek, a hátlap pedig dupla profillal hegesztett, ami védett tömített felületet képez. A szekrény egy egyszerű, sima ajtóval rendelkezik, amely 120°-ban nyitható és reverzibilis kialakítású, így a telepítési igényeknek megfelelően bal vagy jobb oldali nyitásirányúra szerelhető. Az ajtó 3 mm-es kettős reteszelésű zárral van ellátva a biztonságos lezárás érdekében. A szekrény alapfelszereltsége tartalmazza a kábelbevezetéshez szükséges kábeltömítő lemezt, amely csavarokkal eltávolítható a könnyebb szerelhetőség érdekében. A szekrény teste acélból készült, szerelőlap nélkül kerül szállításra, így rugalmasan alakítható a felhasználó egyedi igényeihez.
Általános jellemzők
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT CRN
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Méretezési adatok
Névleges magasság: 600 mm
Névleges szélesség: 400 mm
Névleges mélység: 200 mm
Szerkezeti jellemzők
Telepítési tartozék típusa: Fali rögzítés
Eszközösszetétel: 1 test, 1 kábelbevezetési lemez, 1 ajtó, 1 zár
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap leírása: Szerelőlap nélkül
Ajtók száma: Előlapon: 1 ajtó
Ajtónyitás iránya: Reverzibilis (120°)
Zár típusa: 3 mm-es kettős reteszelésű zár
Kábelbevezetés típusa: Standard
Hozzáférés a kezeléshez: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal, Kábelbevezetési lemez csavarokkal
Anyagok és felület
Anyag: Test: acél
Felületkezelés: Epoxi-poliészter por
Szín: Szürke (RAL 7035)
Védelmi besorolások
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK10 az IEC 62262 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Termék tanúsítványok: cUL, UL, DNV-GL
Termék adatok
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Szélesség méret
215 mm
Hosszúság méret
410 mm
Magasság méret
610 mm