Schneider Electric Spacial SD - NSYSPS6100SD - 2 db szekrény lábazat oldal panel 600x100
2 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric PanelSeT termékcsaládjából származó NSYSPS6100SD cikkszámú oldalpanel-készlet ideális megoldást kínál ipari szekrények professzionális kiegészítéséhez. A csomag 2 darab hajlított acéllemezből készült oldalpanelt tartalmaz, amelyek kifejezetten a 600 mm szélességű szekrények 100 mm magas lábazatához lettek tervezve.
A Schneider Electric minőségi anyaghasználata ebben a termékben is megmutatkozik: az acéllemezből készült oldalpanelek szürke (RAL 7022) színű epoxi-poliészter por bevonattal rendelkeznek, amely tartós és ellenálló felületet biztosít. A panelek pontos méretei: 600 mm szélesség és 100 mm magasság, így tökéletesen illeszkednek az azonos méretű szekrénylábazatokhoz. Az NSYSPS6100SD cikkszámú termék professzionális megjelenést kölcsönöz a szekrényeknek, miközben funkcionális előnyöket is nyújt a telepítés és használat során.
Főbb jellemzők
Termékcsalád: PanelSeT
Tartozék kategória: Szekrény kiegészítő
Terméktípus: Lábazat oldalpanel
Alkalmazás: Többcélú
Cikkszám: NSYSPS6100SD
Kompatibilitás és szerelési információk
Kompatibilitás: PanelSeT PanelSeT SD SD
Szerelési támogatás: Sarkokhoz rögzíthető
Rögzítési mód: 2 csavarral
Összetétel: Rögzítőelemek, 4 db sarokfedél, 2 db oldalpanel
Fizikai tulajdonságok
Anyag: Acéllemez
Szín: Szürke (RAL 7022)
Felületkezelés: Epoxi-poliészter porbevonat
Magasság: 100 mm
Szélesség: 600 mm
Védelmi fokozat
IP védettség: IP30 (teljes lábazat)
IK védettség: IK10 (külső mechanikai behatások elleni védelem)
Termék adatok
Kivitel
lábazat oldalkészlet
Anyag
műanyag
Szín
szürke
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
420 mm
Magasság méret
60 mm