Schneider Electric STD-SCU - CCTDD20002 - Acti9 STD400RC/RL-SAE univerzális dimmer, 400W
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
CCTDD20002 Univ.dimmer 400W STD400RC RL 4 digit.bem Schneider
\nACTI9 STD400RC/RL-SAE univerzális dimmer, 400W. termékcsalád: Acti 9 - termék neve: Acti 9 STD - termék vagy komponens típusa: távirányító fényerőszabályozó - készülék rövid megnevezése: STD - termékkompatibilitás: Teljesítményszabályozónak tervezve - elérhető funkció: Automatikus terhelés típus észlelés. Előnyök : - Az STD és SCU fényerőszabályzók kényelmesebbé teszik életét azáltal, hogy bármely napszakban, egyéni igényeinek megfelelően állíthatja be a világítást., A legtöbb fogyasztóval kompatibilisek, nagyteljesítményű eszközök vezérlésére is képesek., Kapcsolószekrénybe vagy DIN-sínre építve különböző nyomógombokkal vezérelhetők.... Alkalmazások: - Az STD és SCU fényerőszabályzók a fényerősség egyéni beállítására alkalmasak. Különösen a lakossági és tercier szektorban való alkalmazásra ajánljuk, például konferenciatermek, mozik, éttermek és üzletek megvilágítására....
Termék adatok
Szélesség méret
96,9999999999999 mm
Hosszúság méret
96,9999999999999 mm
Magasság méret
80 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
230 - 230 V
Védettség
IP20
Funkció
fényszabályzó kapcsoló
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
62 mm
Névleges áram
2 A