Schneider Electric TeSys D - LC1D18B7 - AC mágneskapcsoló, 7,5kW/18A (400V, AC3) , csavaros csatlakozás, 1Z+1NY
8 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
LC1-D mágneskapcsoló 18A/7,5kW 24V AC 1Z+1NY (400V, AC3) csavaros 50/60Hz TeSys D LC1D18B7 Schneider
TeSys D mágneskapcsoló, 3-pólusú (3NO), motorvezérlési alkalmazásokhoz, 18 A/690 V AC-3 (7,5kW@400V). 24 V-os 50/60 Hz váltakozó áramú tekercset, 1NO+1NC beépített segédérintkezőket (NC tükör minősítéssel) biztosít, csavaros szorítókengyeles csatlakozókkal csatlakoztatható. A 3600 ciklus/óráig, illetve 60°C-ig terjedő működési sebességekhez nagy megbízhatóságot és tartósságot biztosít. Kompakt (45 mm széles), DIN-sínre történő felszerelés vagy csavaros rögzítés. Több szabványnak megfelel (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, tengerészeti), Green Premium-kompatibilis (RoHS/REACh).
AC mágneskapcsoló, 7,5kW/18A (400V, AC3), csavaros csatlakozás, 1Z+1NY
Termék adatok
Névleges áram
18 A
Névleges feszültség
400 V
Segédérintkezők
1Z+1NY
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
95 mm
Magasság méret
52 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm