Schneider Electric TeSys D - LC1D50A3P7 - 3pólusú Everlink mágneskapcsoló (AC3, 400V 50A) rugós vezérlő sorkapoccsal 230V AC 50/60Hz
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3pólusú Everlink mágneskapcsoló (AC3, 400V 50A) rugós vezérlő sorkapoccsal 230V AC 50/60Hz LC1D50A3P7 Schneider
\n3pú Everlink mágneskap (AC3,400V 50A) rugós vezérlő sorkapoccsal 230V AC 50/60Hz. termékcsalád: TeSys - termék neve: TeSys D - termék vagy komponens típusa: mágneskapcsoló - készülék rövid megnevezése: LC1D - mágneskapcsoló alkalmazás: ellenálló töltés, motorvezérlés - felhasználási kategória: AC-1, AC-3, AC-4 - pólusok megnevezése: 3P - pólus érintkező összetétel: 3 NO - Ue névleges üzemi feszültség: <= 300 V DC esetén főáramkör, <= 690 V AC 25...400 Hz esetén főáramkör - le névleges üzemi áram: 50 A (<= 60 °C) -<= 440 V AC AC-3 esetén főáramkör, 80 A (<= 60 °C) -<= 440 V AC AC-1 esetén főáramkör - motorteljesítmény kW: 11 kW -400 V AC 50/60 Hz AC-4, 15 kW -220...230 V AC 50/60 Hz AC-3, 22 kW -380...400 V AC 50/60 Hz AC-3, 25 kW -415 V AC 50/60 Hz AC-3, 30 kW -440 V AC 50/60 Hz AC-3, 30 kW -500 V AC 50/60 Hz AC-3, 33 kW -660...690 V AC 50/60 Hz AC-3 - motorteljesítmény LE: 15 LE -200/208 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 15 LE -230/240 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 3 LE -115 V AC 50/60 Hzfor 1 fázis motors, 40 LE -460/480 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 40 LE -575/600 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 7.5 LE -230/240 V AC 50/60 Hz esetén 1 fázis motorok - kiegészítő érintkező összetétel: 1 NO + 1 NC - túlfeszültség kategória: III - Ith konvencionális termikus szabad levegő áram: 10 A -<= 60 °C esetén jelző áramkör, 80 A -<= 60 °C esetén főáramkör - Irms névleges bekapcsolási teljesítmény: 140 A AC esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 250 A DC esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 900 A -440 V esetén főáramkör megfelel IEC 60947 - Icw névleges rövidzárlati kiállási áram: 100 A 1 s jelző áramkör, 120 A 500 ms jelző áramkör, 140 A 100 ms jelző áramkör, 208 A <= 40 °C 1 perc főáramkör, 400 A <= 40 °C 10 s főáramkör, 810 A <= 40 °C 1 s főáramkör, 84 A <= 40 °C 10 perc főáramkör - kapcsolt biztosíték méretezés: 10 A gG esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 100 A gG -<= 690 V koordináció 1-es típus, koordináció esetén főáramkör, 100 A gG -<= 690 V koordináció 2-es típus, koordináció esetén főáramkör - Ui névleges szigetelési feszültség: 600 V esetén főáramkör tanúsítványok CSA, 600 V esetén főáramkör tanúsítványok UL, 600 V esetén jelző áramkör tanúsítványok CSA, 600 V esetén jelző áramkör tanúsítványok UL, 690 V esetén főáramkör megfelel IEC 60947-4-1, 690 V esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-1 - elektromos élettartam: 1.1 millió ciklus 80 A AC-1 Ue mellett <= 440 V, 1.45 millió ciklus 50 A AC-3 Ue mellett <= 440 V - teljesítményveszteség pólusonként: 3.7 W AC-3, 9.6 W AC-1 - védőfedél: -val, -vel - szerelőtartó: lemez, sín - szabványok: CSA C22.2 No 14, EN 60947-4-1, EN 60947-5-1, IEC 60947-4-1, IEC 60947-5-1, UL 508 - termékbizonyítványok: BV, CCC, CSA, DNV, GL, GOST, LROS (Lloyds register of shipping), RINA, UL - csatlakozás típusa: főáramkör : rugós-szorítós kapcsok 1 kábel 1...35 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, főáramkör : rugós-szorítós kapcsok 1 kábel 1...35 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, főáramkör : rugós-szorítós kapcsok 1 kábel 1...35 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, főáramkör : rugós-szorítós kapcsok 2 kábel 1...25 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, főáramkör : rugós-szorítós kapcsok 2 kábel 1...25 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, főáramkör : rugós-szorítós kapcsok 2 kábel 1...25 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : rugós kapcsok 1 kábel 2.5 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : rugós kapcsok 2 kábel 2.5 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés - meghúzási nyomaték: főáramkör : 8 N.m - mellett EverLink BTR csavaros csatlakozók - kábel 25...35 mm² hexagonális 4 mm - üzemidő: 12...26 ms zárul, 4...19 ms nyitás - biztonság megbízhatósági szintje: B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-1, B10d = 20000000 ciklus mágneskapcsoló mechanikai terheléssel megfelel EN/ISO 13849-1 - mechanikus tartósság: 6 Mcycles. Előnyök : .. Alkalmazások: A TeSys D mágneskapcsolók tökéletesen beépíthetők a vezérlőrendszerekbe, specifikus BL vagy BBE rendelési számok kompatibilisek 100mA vagy 500mA digitális I/O modulokkal....
3pólusú Everlink mágneskapcsoló (AC3, 400V 50A) rugós vezérlő sorkapoccsal 230V AC 50/60Hz
Termék adatok
Névleges áram
50 A
Névleges feszültség
230 V
Szélesség méret
138 mm
Hosszúság méret
152 mm
Magasság méret
62 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
120 mm