Schneider Electric TeSys D - LC3D80P7 - Csillag - delta indító 75 kW szerelőlapon
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TeSys Deca LC3D80P7 típusú csillag-delta indító 80A névleges üzemi árammal rendelkezik AC-3 felhasználási kategóriában, legfeljebb 440V-os hálózaton és 60°C alatti környezeti hőmérsékleten. A készülék különböző teljesítményű motorokhoz alkalmazható: 220/230V-on 37 kW, míg 380/400V, 415V és 440V feszültségszinteken egyaránt 75 kW teljesítményig. A vezérlőáramkör 230V AC 50/60 Hz feszültséggel működik. A szerkezet 3 x 3P póluskonfigurációval és 3 x 3 NO (záró) érintkezővel rendelkezik, valamint tartalmaz 1 NC (nyitó) érintkezőt a KM2 vonali kontaktorhoz és 1 NO (záró) érintkezőt a KM3 delta kontaktorhoz.
A Schneider Electric TeSys Deca LC3D80P7 műszaki paraméterei között szerepel az IEC 60947 szabvány szerint 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság, valamint III-as túlfeszültség kategóriába sorolás. A szigetelési feszültség az erőátviteli áramkörben az IEC 60947-4-1 szerint 1000V, a jelzőáramkörben az IEC 60947-1 szerint szintén 1000V. CSA és UL tanúsítások szerint mindkét áramkör szigetelési feszültsége 600V. Az elektromos élettartam 10 millió kapcsolási ciklus 80A AC-3 üzemmódban, legfeljebb 440V feszültségen. A szerelés szerelőlapra történik, a csavaros kapcsok mind a vezérlő-, mind az erőátviteli áramkörben változatos keresztmetszetű (1-50 mm²) és típusú (tömör, sodrott, érvéghüvelyes) kábelek fogadására alkalmasak.
A mechanikai tartósságot 4 millió kapcsolási ciklus jellemzi, miközben a maximális kapcsolási frekvencia 30 kapcsolás/óra 60°C-on. A kapcsolási idő 30 másodperc. A termék fizikai méretei: 311 mm szélesség, 143 mm magasság, 183 mm mélység, nettó tömege 5,2 kg. A készülék IP20 védettséggel rendelkezik az előlapi részen az IEC 60529 szabvány szerint, működési hőmérséklet-tartománya -40°C-tól +60°C-ig terjed (60-70°C között teljesítménycsökkentéssel). Tengeri környezetben való használhatóságát számos tanúsítvány igazolja, többek között LROS (Lloyds register of shipping), DNV, RINA, BV.
Schneider Electric TeSys D - LC3D80P7 - Csillag - delta indító 75 kW szerelőlapon műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: TeSys
Terméknév: TeSys Deca
Termék vagy alkatrész típusa: Csillag-delta indító
Eszköz rövid neve: LC3D
Kontaktor alkalmazás: Motor vezérlés
Felhasználási kategória: AC-3
Eszköz kivitel: Előre huzalozott
Műszaki adatok
Pólusok leírása: 3 x 3P
Teljesítmény pólus érintkező összetétel: 3 x 3 NO
Névleges üzemi feszültség: Erőátviteli áramkör: <= 690 V AC 25...400 Hz
Névleges üzemi áram: 80 A (60 °C alatt) <= 440 V AC AC-3 erőátviteli áramkörhöz
Motor teljesítmény: 37 kW 220/230 V AC 50/60 Hz esetén, 75 kW 380/400 V AC 50/60 Hz esetén, 75 kW 415 V AC 50/60 Hz esetén, 75 kW 440 V AC 50/60 Hz esetén
Vezérlő áramkör típusa: AC 50/60 Hz
Vezérlő áramkör feszültsége: 230 V AC 50/60 Hz
Segédérintkező összetétel: 1 NC KM2 vonali kontaktorhoz, 1 NO KM3 delta kontaktorhoz
Elektromos jellemzők
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV az IEC 60947 szerint
Túlfeszültség kategória: III
Névleges szigetelési feszültség: Erőátviteli áramkör: 600 V CSA tanúsított, Erőátviteli áramkör: 600 V UL tanúsított, Jelzőáramkör: 600 V CSA tanúsított, Jelzőáramkör: 600 V UL tanúsított, Erőátviteli áramkör: 1000 V az IEC 60947-4-1 szerint, Jelzőáramkör: 1000 V az IEC 60947-1 szerint
Elektromos élettartam: 10 millió ciklus 80 A AC-3 esetén Ue <= 440 V
Mechanikai jellemzők
Rögzítési mód: Szerelőlap
Mechanikai élettartam: 4 millió ciklus
Maximális működési gyakoriság: 30 ciklus/óra 60 °C
Indítási idő: 30 s
Tekercs technológia: Beépített elnyomó modul nélkül
Szélesség: 311 mm
Magasság: 143 mm
Mélység: 183 mm
Környezeti adatok
Szigetelési ellenállás: > 10 MOhm jelzőáramkörhöz
IP védettségi fokozat: IP20 előlapi felület az IEC 60529 szerint
Védőkezelés: TH az IEC 60068-2-30 szerint
Szennyezettségi fok: 3
Környezeti hőmérséklet tároláshoz: -60…80 °C
Környezeti hőmérséklet üzemeltetéshez: -40…60 °C, 60…70 °C teljesítménycsökkentéssel
Üzemeltetési magasság: 3000 m
Tűzállóság: 850 °C az IEC 60695-2-1 szerint
Lángterjedés gátlás: V1 az UL 94 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: EN 60947-5-1, UL 508, EN 60947-4-1, IEC 60947-4-1, IEC 60947-5-1, CSA C22.2 No 14
Terméktanúsítványok: LROS (Lloyds register of shipping), CCC, GL, CSA, DNV, RINA, BV, UL, GOST
Termék adatok
Szélesség méret
240 mm
Hosszúság méret
410 mm
Magasság méret
280 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Funkció
csillag-delta
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
183 mm