Schneider Electric TeSys LE - LE1D18P7 - Tokozott motorindító 18A 230V50/60Hz
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TeSys LE1D18P7 tokozott motorindító 230V AC 50/60 Hz vezérlőfeszültséggel rendelkezik, és akár 18A hagyományos szabad levegős termikus áramerősséget képes kezelni. A készülék különböző teljesítményű motorok működtetésére alkalmas: 4 kW (220/230V AC), 7,5 kW (380/400V AC), 9 kW (415V AC és 440V AC), valamint 10 kW (500V AC és 660/690V AC) teljesítményig. Az AC-3 felhasználási kategóriába tartozó indító ideális választás olyan alkalmazásokhoz, ahol közvetlen motorindításra van szükség.
A TeSys LE1D18P7 tokozott motorindító kompakt méretekkel rendelkezik: szélessége 101 mm, magassága 201 mm, mélysége pedig 153,5 mm. A készülék 2-2 ISO20 és ISO25 kábelbevezetési lehetőséggel rendelkezik mind a felső, mind az alsó részen, így rugalmasan illeszthető különböző telepítési környezetekhez. Az eszköz -5°C és +40°C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető, és megfelel az IEC 60947-4-1 szabványnak, valamint rendelkezik UKCA minősítéssel is. A TeSys LE1D18P7 motorindító a szabványos környezetbe telepíthető, és ideális választás olyan helyekre, ahol a megbízható működés és a tartósság kulcsfontosságú.
Schneider Electric TeSys LE - LE1D18P7 - Tokozott motorindító 18A 230V50/60Hz műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: TeSys
Terméknév: TeSys LE
Eszköz rövid neve: LE1D
Termék típusa: Tokozott közvetlen motorindító
Eszköz alkalmazása: Standard
Felhasználási kategória: AC-3
Eszköz összetétele: Kontaktor és külön rendelhető termikus túlterhelés-relé
Vezérlés típusa: Zöld nyomógomb indítás (I), piros nyomógomb leállítás/visszaállítás (O)
Műszaki paraméterek
Motorteljesítmény: 10 kW (500 V AC 50/60 Hz), 10 kW (660/690 V AC 50/60 Hz), 4 kW (220/230 V AC 50/60 Hz), 9 kW (415 V AC 50/60 Hz), 9 kW (440 V AC 50/60 Hz), 7,5 kW (380/400 V AC 50/60 Hz)
Konvencionális szabad levegős termikus áram [Ith]: 17 A
Vezérlő áramkör feszültsége [Uc]: 230 V AC 50/60 Hz
Kábelbevezetések száma: 2 ISO20 felül, 2 ISO25 felül, 2 ISO20 alul, 2 ISO25 alul
Méretek és fizikai jellemzők
Szélesség: 101 mm
Magasság: 201 mm
Mélység: 153,5 mm
Nettó tömeg: 1,015 kg
Környezeti jellemzők
Anyag: Polikarbonát
IP védettségi fokozat: IP65 az IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07 az IEC 60529 szerint
Szabványok: IEC 60947-4-1
Üzemi környezeti hőmérséklet: -5...40 °C
Környezeti jellemző: Standard környezet
Termék tanúsítványok: UKCA
Termék adatok
Szélesség méret
160 mm
Hosszúság méret
250 mm
Magasság méret
200 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP65
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
153,5 mm