Schneider Electric TeSys LE - LE1D35P7 - Tokozott motorindító 35A 230V50/60Hz
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
LE1D35P7 Tokozott motorindító 35A 230V50/60Hz Schneider
Zárt DOL indító, TeSys LE1-D, 35A, tekercs 230 V AC. termékcsalád: TeSys - termék neve: TeSys LE - készülék rövid megnevezése: LE1D - készülékalkalmazás: alapértelmezett - felhasználási kategória: AC-3 - készülék összetétel: termikus túlterhelésrelé legyen külön rendelt, védőrelé - vezérlés típusa: nyomógomb indítás zöld I, nyomógomb leállítás/visszaállítás vörös O. Előnyök : Mindenféle tokozás mindenféle alkalmazáshoz. Tokozott DOL és lágyindítók: egyszerű használat és telepítés. Ezek a kompakt, ergonomikus kivitelű indítók falra szerelhetők vagy külső helyre is kihelyezhetők egy gépre.... Alkalmazások: - Ipar, infrastruktúra, épületautomatizálás, GépjárműiparMinden olyan gép, amely., DOL motorindítást vagy -leállítást igényel., egyszerű lágy indítást igényel..
Szélesség méret
160 mm
Hosszúság méret
255 mm
Magasság méret
200 mm
Mélység
153,5 mm