Schneider Electric Zone Valves and Actuators - MZ140 - 24T - MZ140 - 24T 2M44 00, 140N, On/Off, 24V AC, 2M kábellel
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
MZ140-24T 2M44 00, 140N, On/Off, 24V AC, 2M kábellel MZ140-24T Schneider
Az MZ14-T egy termoelektromos működtető, amelyet úgy terveztek, hogy kétállású be/ki vezérlést biztosítson a VZ*8* zónaszelepekkel együtt. A működtetés nélküli működtető behúzódik, hogy a zónaszelep zárt állapotban legyen. Tápfeszültséggel a működtetőmű működtetőszárát kihúzzák a szelep kinyitásához. A kompakt felépítés kis helyigényt biztosít. Tápellátás: 24 Vac. A szár ereje 14N. Védelmi osztály IP44 függőleges beépítéshez. Max. löket 4 mm. EMC 24/18/CE, LVD 26/95/CE.
Termék adatok
Szélesség méret
96 mm
Hosszúság méret
54 mm
Magasság méret
128 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Szín
fekete
Kivitel
egyéb
Védettség
IP44
Funkció
feszültségmentesen zárt (NC)
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Átmérő
42 mm
Névleges teljesítmény
2 W