Schneider Electric Zone Valves and Actuators - VZ308E - 20BP07 - VZ308E - 20BP 2.5E SU 00
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric VZ308E-20BP07 zónaszelep egy sokoldalú és kiváló minőségű 3-utú szabályozó szelep, amely különösen alkalmas épületgépészeti alkalmazásokra, mint például fan-coil egységek, hűtött mennyezetek és terminál egységek szabályozására. Ez a 20 mm-es (3/4 colos) szelep precíz áramlásszabályozást biztosít a fűtési és hűtési rendszerekben, ami elengedhetetlen a hatékony energiafelhasználás és az optimális komfortérzet szempontjából.
Általános jellemzők
Termék vagy komponens típusa: Szelep
Szelep típus: Zóna
Alkalmazási területek: Fan coil egység, Hűtött mennyezet, Terminál egység
Közeg kompatibilitás: 25% glikol, 30% glikol, Víz, 50% glikol
Szelep műszaki adatok
Szelep konfiguráció: 3-utú
Szelep csatlakozás típusa: G Külső
Szelep csatlakozás mérete: G 3/4A
Test mérete: 20 mm (3/4 in)
Cső méret: 20 mm
Áramlási karakterisztika: Nem karakterizált
B és AB közötti áramlási együttható: 1,85 cv, 1,6 kvs
Áramlási együttható: 2,5 kvs, 2,89 cv
Nyomásosztály: PN16
Folyadék max. nyomáskülönbsége csendes üzemmódban: 62,05 kPa
Folyadék max. nyomáskülönbsége normál élettartam mellett: 151,7 kPa
Ülék szivárgás: Port A: Class IV-S1 (0,005 %)
Működési és anyagjellemzők
Szár mozgása: Lineáris
Trim anyaga: Sárgaréz
Test anyaga: Sárgaréz
Szár anyaga: AISI 303 rozsdamentes acél
Ülékzáró tömítés anyaga: Port A: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Szárzáró tömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Földrajzi régió
Célpiac: Európa, Ázsiai-csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
68 mm
Hosszúság méret
34 mm
Magasság méret
92 mm