Schneider Electric Zone Valves and Actuators - VZ308E - 20BP09 - VZ308E - 20BP 6.0E SU 00
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric VZ308E-20BP09 típusú zónaszelep egy kiváló minőségű, 20mm méretű, 3-utas szelep, amely különösen alkalmas épületgépészeti alkalmazásokban, mint például fan coil egységekben, hűtött mennyezetekben és terminál egységekben. Ez a szelep G külső csatlakozással rendelkezik, amit gyakran G 3/4A-ként jelölnek, ami megfelel a 20 mm-es csőméretnek. A zónaszelep alapvetően a fűtési és hűtési rendszerek zónákra osztására szolgál, lehetővé téve a különböző helyiségek vagy területek független hőmérsékletszabályozását.
Fő jellemzők
Termék vagy komponens típus: Szelep
Szelep típus: Zóna
Eszköz alkalmazás: Fan coil egység, Hűtött mennyezet, Terminál egység
Közeg kompatibilitás: 25% glikol, 30% glikol, Víz, 50% glikol
Szelep konfiguráció: 3-utas
Csatlakozási és méret adatok
Szelep csatlakozás típus: G külső
Szelep csatlakozás méret: G 3/4A
Test méret: 20 mm (3/4 in)
Cső méret: 20 mm
Áramlási jellemzők
Áramlási karakterisztika: Nem karakterizált
Áramlási együttható B-től AB-ig: 4,62 cv, 4 kvs
Áramlási együttható: 6 kvs, 6,94 cv
Nyomás jellemzők
Nyomásosztály: PN16
Folyadék max. nyomáskülönbség csendes üzemmódban: 62,05 kPa
Folyadék max. nyomáskülönbség normál élettartamnál: 103,4 kPa
Szivárgási osztály: Port A: Class IV-S1 (0,005 %)
Anyagok
Szelepszár mozgás: Lineáris
Belső alkatrészek anyaga: Sárgaréz
Szeleptest anyaga: Sárgaréz
Szelepszár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Ülékszár tömítés anyaga: Port A:EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Szelepszár tömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Régiós megfelelőség
Célrégió: Európa, Ázsiai-csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
94 mm
Hosszúság méret
54 mm
Magasság méret
102 mm