Schneider Electric Current transformer TI - METSECT5GJ160 - nyitható áramváltó, típus: GJ, gyűjtősín, 1600A/5A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A METSECT5GJ160 modell 1600A/5A áttétellel rendelkezik, ami azt jelenti, hogy 1600 amperes primer áramot képes 5 amperes szekunder árammá alakítani, amely szabványos mérőműszerekkel könnyen feldolgozható. 0.5 pontossági osztályba sorolható 10 VA teljesítmény mellett, ami professzionális mérési alkalmazásokhoz tökéletes. Az osztott magos kialakításnak köszönhetően telepítése rendkívül egyszerű, mivel nem szükséges a meglévő kábelezés megszakítása vagy a sínek leszerelése - ez jelentős időmegtakarítást és munkavédelmi előnyt jelent a telepítés során.
A készülék kiváló műszaki paraméterekkel büszkélkedhet: 96000 A túláramot képes elviselni 1 másodpercig, üzemi feszültsége kevesebb mint 720 V 50 Hz mellett, míg szigetelési feszültsége 3 kV. Az eszköz többféle módon is rögzíthető: csavarokkal közvetlenül felületre vagy DIN sínre. A transzformátor belső nyílása 80 x 160 mm méretű, ami lehetővé teszi a nagyobb keresztmetszetű sínek vagy kábelek befogadását is. Külső méretei 195 x 243 x 79 mm, míg belső méretei 85 x 165 mm. Az E szigetelési osztálynak köszönhetően kiváló elektromos biztonságot nyújt.
PowerLogic Split Core Current Transformer - Type GJ, for bar - 1600A / 5A műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: PowerLogic
Terméknév: CT
Termék típusa: Áramváltó
Szekunder áram: 5 A
Pontossági osztály: 0.5 osztály 10 VA-nél
Névleges áram [In]: 1600 A
Kiegészítő műszaki adatok
Áramváltó típusa: Standard sínes rendszerekhez, osztott magos
Áramváltó áttétele: 1600/5
Konvencionális hőáram [Ith]: 1600 A
Maximális biztonsági tényező: 10
Megengedett túláram: 96000 A 1 másodpercig
Névleges üzemi feszültség [Ue]: < 720 V 50 Hz
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 3 kV
Szerelési mód: Csavarokkal
Szerelési felület: DIN sín vagy felületre csavarokkal rögzíthető
Méretek
Szélesség: Külső: 195 mm, Belső: 85 mm
Magasság: Külső: 243 mm, Belső: 165 mm
Mélység: 79 mm
Elektromos szigetelési osztály: E osztály
Sínek nyílása: 80 x 160
Környezeti feltételek
Szabványok: VDE 0414, DIN 42600-2, DIN EN 61869-1, DIN EN 61869-2
Üzemi környezeti hőmérséklet: -5...40 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Termék adatok
Szélesség méret
195 mm
Hosszúság méret
250 mm
Magasság méret
85 mm