Siemens 3UG4631-1AW30 feszültségfigyelő relé, LCD, 24-240VAC/DC, 0,1-60VAC/DC, 0,1-30V hiszt.
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
    Digitális felügyeleti relé\n
    \n\nTechnikai részletek:\n
      \n
    • Feszültség: 0,1-60 V AC/DC, 24 - 240 V AC/DC
    • \n
    • Frekvencia: 50 - 60 Hz
    • Késleltetés: 0,1 - 20 s
    • Hiszterézis: 0,1 - 30 V