Siemens 5SU1353-1KK10 áramvédős kismegszakító, 1C+N, 10A, 4,5kA, 30mA, AC típus
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
    RCBO, 4,5 kA, 1 pólus+N, AC típus, 30 mA, C char, In: 10 A, Un AC: 230 V\n
    \n\nMűszaki részletek:\n
      \n
    • Áramkör típusa: AC típus
    • \n
    • Védelmi szint: 30 mA
    • Áramérték: In: 10 A
    • Feszültség: Un AC: 230 V