Siemens 6ES7193-6BP20-0DC0 base unit, BU20-P6+A2+4D
3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
    Simatic Et 200sp, Baseunit Bu20-P6+A2+4D
    A SIMATIC ET 200SP egy moduláris, skálázható és rendkívül rugalmas elosztott I/O rendszer.
    Technikai részletek:
    • Moduláris felépítés, akár 64 I/O modul bővítési lehetőséggel
    • Kis helyigény: 20 mm x 117 mm
    • Push-in terminálok, szerszám nélküli huzalozás
    • PROFINET és PROFIBUS csatlakozási lehetőségek
    • Digitális és analóg bemeneti/kimeneti modulok, SIL 3 / PLe-ig terjedő hibamentes változatok
    • Integrált motorindítók legfeljebb 5,5 kW teljesítményű motorokhoz
    • Energiagazdálkodási mérők és IO-Link master (V1.1.) elérhetők
    Ügyfél előnyök:
    • Könnyű alkalmazhatóság a PROFINET csatlakozási technológia révén
    • Rugós kioldók új elrendezése a jobb huzalozási hozzáférhetőség érdekében
    • Hot swapping lehetőség a gép rendelkezésre állásának növelésére
    • Költségoptimalizált konfiguráció a széles jelmodul választéknak köszönhetően
    • Széleskörű skálázhatóság a funkcionalitás és az ár tekintetében
Termék adatok
Gyártó neve
Siemens AG
EAN
Gyártó címe
Werner-von-Siemens-Str. 1, Munich, Germany
Gyártó elérhetősége
contact@siemens.com
Gyártó
Siemens
Kivitel
Gyártó/Márka
Siemens
Mélység
0 mm