Siemens áramvédős kismegszakító 1P+N B 13A 10kA 30mA (5SU1354-6KK13)
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Áramvédős kismegszakító 1P+N B 13A 10kA 5SU1354-6KK13 Siemens
Termék adatok
Névleges áram
13 A
Névleges feszültség
230 V
Pólusszám
1P+N B
Zárlati megszakító képesség
10 kA
Érzékenység
30 mA
Védettség
IP20
Szélesség méret
40 mm
Hosszúság méret
96 mm
Magasság méret
82 mm
Beépítési mélység
70 mm
Gyártó neve
Siemens AG
EAN
Gyártó címe
Werner-von-Siemens-Str. 1, Munich, Germany
Gyártó elérhetősége
contact@siemens.com
Névleges feszültség
230
Gyártó
Siemens
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Siemens
Mélység
0,082 mm