Távirányítós függesztett LED kristály lámpa, 24 W, hideg-melegfehér - Scala Globo 68405-24H
TOP ÁR
Ekkor nálad: 5-14 munkanap
Akár több, mint 20 darab 5-14 munkanap alatt Nálad
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Scala Globo 68405-24H távirányítós függesztett LED kristály lámpa modern megjelenésével és fejlett technológiájával ideális választás lakásvilágítási célokra. A lámpatest beépített, 24 wattos LED modullal rendelkezik, amely 1700 lumen fényáramot biztosít. A színhőmérséklet három fokozatban állítható (3000/4500/6500 Kelvin), így a világítás hideg- vagy melegfehér árnyalatban is szabályozható a mellékelt távirányító segítségével. A lámpa fém és K5 kristály anyagokból készült, króm és áttetsző színkombinációban, amely elegáns megjelenést kölcsönöz bármely helyiségnek. A termék IP20 védettséggel rendelkezik, átlagos élettartama 20 000 óra. A világítótest méretei: 1100 mm hosszúság, 900 mm szélesség és 1500 mm magasság. A LED modul a csomag részét képezi, így a lámpa azonnal használatra kész. A Scala Globo 68405-24H logisztikai kódja: 68405-24H.
Termék adatok
Lámpatest fényáram
1700 lm
Fényszín
változtatható fehér (TW)
Színhőmérséklet
3000/4500/6500 K
Névleges teljesítmény
24 W
Lámpatest teljesítmény
24 W LED modul
Szabályozható
távirányítóval (tartozék)
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Stílus
modern
Anyag
fém, kristály
Kristály típus
K5 kristály
Szín
króm, áttetsző
Átlagos élettartam
20 000 óra
Védettség
IP20
Szélesség méret
900 mm
Hosszúság méret
110 mm
Magasság méret
1 500 mm