Távirányítós függesztett LED lámpa, 40 W, hideg-melegfehér - Goffi Globo 48398-40H
TOP ÁR
Ekkor nálad: 5-14 munkanap
Akár több, mint 20 darab 5-14 munkanap alatt Nálad
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Goffi Globo 48398-40H egy modern stílusú, függesztett LED lámpa, amely 40 W teljesítményű integrált LED modullal rendelkezik. A lámpatest fényárama 2400 lumen, a fény színe pedig változtatható fehér, amely 3000, 4500 vagy 6000 Kelvin színhőmérséklet között szabályozható. A világítás vezérlése a mellékelt távirányítóval történik, amely lehetővé teszi a fényerő szabályozását, a színhőmérséklet váltását, valamint éjjeli fény és memória funkciók használatát. A lámpatest fehér, opál és barna színű fém és műanyag anyagokból készült, IP20-as védettséggel. Az átmérője 500 mm, magassága 1500 mm, tömege 5,5 kg. A termék csomagolási méretei: 56x56x15 cm. A Goffi Globo 48398-40H ideális választás lakásvilágítási célokra, ahol a rugalmas fénybeállítás és a modern design kiemelt szerepet kap.
Termék adatok
Lámpatest fényáram
2400 lm
Fényszín
változtatható fehér (TW)
Színhőmérséklet
3000/4500/6000 K
Névleges teljesítmény
40 W
Lámpatest teljesítmény
40 W LED modul
Funkció
éjjeli fény, memória
Szabályozható
távirányítóval (tartozék)
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Stílus
modern
Anyag
fém, műanyag
Szín
fehér, opál, barna
Védettség
IP20
Magasság méret
1 500 mm
Átmérő méret
500 mm