Távirányítós mennyezeti LED lámpa, 48 W, hideg-melegfehér, fekete - Wiss Globo 41744-48S
TOP ÁR
Ekkor nálad: 5-14 munkanap
Akár 10 darab 5-14 munkanap alatt Nálad
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Wiss Globo 41744-48S távirányítós mennyezeti LED lámpa 48 W teljesítményű beépített LED modullal rendelkezik, amely 3100 lumen fényáramot biztosít. A lámpatest színhőmérséklete 3000 és 6000 Kelvin között szabályozható, így hideg- vagy melegfehér fény is választható. A fényerő és a színhőmérséklet távirányítóval állítható, a memóriafunkció révén a beállítások megőrződnek. A lámpa fekete-fehér színű, anyaga fém és műanyag, átmérője 600 mm, magassága 105 mm. A termék IP20 védettséggel rendelkezik, beltéri használatra alkalmas. A csomag tartalmazza a LED fényforrást, a lámpatest tömege 4,66 kg.
Termék adatok
Lámpatest fényáram
3100 lm
Fényszín
változtatható fehér (TW)
Színhőmérséklet
3000-6000 K
Lámpatest teljesítmény
48 W LED modul
Funkció
memória
Szabályozható
távirányítóval (tartozék)
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Anyag
fém, műanyag
Szín
fekete, fehér
Védettség
IP20
Magasság méret
105 mm
Átmérő méret
600 mm