Távirányítós mennyezeti LED lámpa változtatható színű keretvilágítással - Jaxxi Globo 41391-40R
TOP ÁR
Ekkor nálad: 5-14 munkanap
Akár több, mint 20 darab 5-14 munkanap alatt Nálad
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Jaxxi Globo 41391-40R távirányítós mennyezeti LED lámpa modern technológiával és változtatható színű keretvilágítással rendelkezik. A lámpatest fényárama 2000 lumen, teljesítménye 40 W, integrált LED modullal, amely 2700–6500 Kelvin színhőmérséklet-tartományban működik, emellett RGB színbeállítás is elérhető. A fényforrás és a színhőmérséklet távirányítóval és fali kapcsolóval egyaránt szabályozható, a beállítások memóriában elmenthetők. A mennyezeti lámpa IP20 védettséggel, matt fekete színű műanyag burkolattal, 450 mm átmérővel és 70 mm magassággal készül. A csomag tartalmazza a szükséges LED modult, a termék súlya 2,03 kg. A gyártó Globo, a logisztikai kód 41391-40R.
Termék adatok
Lámpatest fényáram
2000 lm
Fényszín
változtatható fehér és szín (RGBW)
Színhőmérséklet
2700-6500 K +RGB
Lámpatest teljesítmény
40 W LED modul
Funkció
memória
Szabályozható
falikapcsolóval és távirányítóval (tartozék)
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Anyag
műanyag
Szín
matt fekete
Védettség
IP20
Magasság méret
70 mm
Átmérő méret
450 mm