Schneider Electric TeSys G - LC1G150EHEN - standard 3P mágneskapcsoló 150A, AC3, 48-130V AC/DC tekercsfeszültség
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TeSys Giga standard 3P mágneskapcsoló 150A, AC3, 48-130V AC/DC tekercsfeszültség LC1G150EHEN Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
175 mm
Hosszúság méret
320 mm
Magasság méret
265 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
193 mm