Schneider Electric TeSys G - LC1G500KUEN - standard 3P mágneskapcsoló 500A, AC3, 100-250V AC/DC tekercsfeszültség
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TeSys Giga standard 3P mágneskapcsoló 500A, AC3, 100-250V AC/DC tekercsfeszültség LC1G500KUEN Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
225 mm
Hosszúság méret
375 mm
Magasság méret
300 mm