Schneider Electric TransferPacT Remote - TR63D4R6304TPE - távoli működtetésű átkapcsoló - 630A tokozat 630A 4P kijelző nélkül 400V
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Remote távoli működtetésű átkapcsoló - 630A tokozat 630A 4P kijelző nélkül 400V TR63D4R6304TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
600 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
730 mm