Túlfeszültség-védelem műszerekhez és vezérléshez 24V/34V AC/DC, 500mA VSSC4 CL FG24VAC/DC0.5A 1063770000 Weidmüller
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Túlfeszültség-levezető (adathálózatok/MCR technológia), Túlfeszültség-védelem, mérés-vezérlés-szabályozás, analóg, Jelek száma: 1, AC/DC, 24 V, 34 V,