Schneider Electric ClimaSys CV - NSYCVF850M230DG - SmartFan ipari szekrényventilátor szűrőbetéttel 850m3/h 230V IP54
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ventilátor doboz rács és szűrő nélkül CSVS SmartFan 850m3/h 230V IP54 NSYCVF850M230DG Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
325 mm
Hosszúság méret
345 mm
Magasság méret
240 mm
Szín
fekete
Mélység
162 mm
Névleges teljesítmény
150 W